AKTUALITY - MO ČRS Bohutín
Usnesení členské schůze 2022


Úřední hodiny kanceláře MO ČRS Bohutín (květen - září)

****

jen po telefonické dohodě 733 566 199


Zhodnocení uplynulého roku předsedou MO


Naše organizace získala minigrant od NADAČNÍHO FONDU VEOLIA v hodnotě 20 000 Kč na nákup odborného vybavení. Preparační soupravy v hodnotě 7 975 Kč a mikroskop s LCD displejem v hodnotě 12 025 Kč  budou sloužit pro odbornou výuku rybářských kroužků.

Garantem a vyřizovatelem projektu je náš předseda.

Jsme velice rádi, že naši vedoucí dokáží propojit kroužky se školními předměty (Přírodopis, Přírodovědná praktika, Ekologie a jiné). Ceníme si jejich práce a děkujeme za jejich čas.

Těší nás, že posuneme výuku rybářského kroužku  zase o kus dál.


Vážení členové místní organizace Bohutín,

máme pro Vás novou potěšující zprávu. Naší MO se ve spolupráci se zastupitelstvem obce Drahlín podařilo uzavřít pachtovní smlouvu na rybník "V Luhu"( cca 0.6 ha). Tato vodní plocha bude vedena jako "chovný revír s možností hospodářského odlovu" a bude sloužit jak členům naší MO, tak i místním obyvatelům obce Drahlín. 

Prvotní zarybnění je naplánováno na měsíc Březen- Duben (podle dostupnosti násad i tržních ryb) na vlastní náklady. 

Povolení k odlovu je možné získat na OÚ Drahlín, případně po telefonické dohodě i u nás. Bližší podmínky odlovu ryb budou přiloženy ke každému vydanému povolení. 

Tímto bychom rádi veřejně poděkovali všem zastupitelům obce Drahlín za vstřícné jednání a popřáli všem mnoho příjemných zážitků při sportovním rybaření, nebo jen u odpočinku u vody... 

Petrův zdar

Výbor MO ČRS BohutínVyjádření předsedy MO k dění v našem okolí